Тоді, під час економічного оптимізму початку 1950-х років, Мюнхен почав розквітати в мегаполіс. Разом зі своїм чоловіком Менделем Паула Ґоттесдінер заснувала першу марку дитячого одягу «LaGotte» з метою пропонувати людям те, чого їм не вистачає — гарний і функціональний одяг для дітей.

Коли Натан, син Паули, відкрив для себе світ жіночої моди в 1960-х роках, розвиток компанії пішов своєю чергою. Разом зі своєю дружиною Яель компанія взяла новий напрямок і зосередилася на молодіжній моді для жінок під новою назвою «Miss Lagotte».

У 1972 році компанія знайшла свою нинішню назву Oui - позитивне ставлення до життя, зосереджене в трьох буквах.

Нас надихають жінки - для них ми створюємо колекції, які до дрібниць відповідають їхній чарівній особистості. Наш стиль спокійний і неповторний. Трендовий, повний життя та стильний, він відповідає безкомпромісному індивідуалізму, який характеризує жінку Oui.

Сучасна жінка Oui любить бути жінкою та виражає себе через те, що вона носить – природно та впевнено. У нашій моді їй треба дати прожити це почуття. Мода, яка завжди дещо інша, але завжди сама собою.

 

В'ЯЗАТИ. ПРИСТРАСТЬ. ЛЮБОВ.

 

Для нас мода означає грайливу, барвисту та інноваційну. Вона екстравагантна і ніколи не підпорядковується фіксованим нормам. Для нас жінка, яка носить Oui, впевнена в собі, відкрита та індивідуальна. Вона незалежна від диктату, вільна від упереджень і представляє екстравертне ставлення. Наші ключові слова В'ЯЗАТИ. ПРИСТРАСТЬ. ЛЮБОВ. символізує трикотажні вироби у всіх аспектах майстерності, унікальності принтів, реалізований грайливо та ексклюзивно, і нашої любові до всього, що ми робимо, і до того, що ми вміємо найкраще - розробки нової моди - завжди зроблено з любов'ю. Історія нашої компанії означає не лише сім’ю, а й спільноту відданих шанувальників Oui.